(+48) 500 084 053

O firmie

 

Firma nasza powstała w 2007 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Od początku istnienia wszelkie działania koncentrujemy na sprzedaży urządzeń z branży cukierniczej i piekarniczej oraz  na usługach w ramach tej branży. W stałej ofercie posiadamy piece, miksery planetarne i spiralne, garownie (komory rozrostu ciast), stoły gastronomiczne i zlewozmywaki. Oferowane przez nas urządzenia są nowe i objęte 12-miesięczną gwarancją. świadczymy serwis  gwarancyjny i pogwarancyjny oraz usługi remontowe i doradcze. Współpracujemy z technologami, którzy pomogą profesjonalnie zorganizować nową działalność lub wdrożyć ciekawy produkt.  Poza stałą ofert realizujemy indywidualne zamówienia klienta. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, stąd dokładamy wszelkich starań aby pozytywnie odpowiedzieć na każde, nawet nietypowe potrzeby.

Od początku działalności zgromadziliśmy rzeszę zadowolonych klientów w całej Polsce a take poza jej granicami, między innymi w  Anglii, Irlandii, Ukrainie, Czech, Słowacji, Holandii i Hiszpanii.

W wyniku konsultacji, prowadzonych z naszymi klientami od 2016 roku, dostrzegliśmy wielkie zapotrzebowanie na maszyny pakujące. Dlatego postanowiliśmy dodać je do katalogu naszych produktów. Poświęcając wiele czasu, znaleźliśmy odpowiednich producentów i zdobyliśmy odpowiednią wiedzę dotyczącą maszyn pakujących oraz ich montażu.

Liczymy, że również Ty dołączysz do tego grona. Serdecznie zapraszamy.